MÖBLER / Bord / Fällbord 12101165
nr 1210 1165
Fällbord
Metall. Diameter: 55, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 oktober 2018
kl 20:57:48
100 kr
150 kr
600 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)